Bridges of Friendship: linking EAST and WEST

W czwartek 31 października odbędzie się konferencja internetowa pomiędzy szkołami uczestniczącymi w projekcie: Polska, Ukraina, Hiszpania.

Nowy interdyscyplinarny międzykulturowy projekt skierowany do uczniów klas starszych. Praca w projekcie pomoże naszym uczniom nauczyć się więcej o różnorodności narodowej przez liczne aktywności i wirtualne spotkania ,,twarzą w twarz”. Ten projekt jest okazją żeby pomóc naszym uczniom zrozumieć wartość ich tożsamości i  nauczyć się jak żyć razem z ludźmi o odmiennej kulturze w harmonii i jak dbać o innych.

Najważniejszym celem projektu jest promocja wiedzy i szacunku, rozumienie kultury, języków, muzyki różnych państw. Chcemy promować pozytywne nastawienie do różnorodności.

Projekt będzie w języku angielskim dlatego uczniowie rozwiną umiejętności językowe.

Nauczą się również nowych narzędzi technologicznych i sposobu ich użycia. Szczególną uwagę w projekcie zwrócimy na kreatywne podejście i pracę zespołową.

Telefon:

71-393-30-29

Zespół Szkół Publicznych w Borowie

UL. WROCŁAWSKA 24
57-160 BORÓW
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.